Zámečnické práce, zámečnická a nástrojářská výroba.

Naše zámečnická výroba je připravena vám pomoci s vašimi požadavky. U zámečnické výroby se zaměřujeme na zakázkovou malosériovou výrobu a drobnou kovovýrobu. Zajistíme i související práce a postaráme se o jejich dokonalé provedení. Naše zámečnictví vám vyjde vstříc i v případě, že potřebujete už hotové produkty. Na této stránce tedy naleznete rámy pro vlastní výplň, konzole pro uchycení pletiva, háky na květináče nebo patky a úchyty. Naše zámečnická výroba v Teplicích nabízí i další kvalitní výrobky, které si můžete dle Vašich potřeb a požadavků objednat.

Provádíme servis a opravu výrobních technologií, výrobních linek. Zhotovíme jednoduché součástky a díly pro montáž a opravy strojů a strojních zařízení zpracováním kovů tvářením za tepla a za studena, provozujeme činnost pro povrchovou ochranu výrobků, plamenové nebo obloukové svařování. Tepelné zpracování kovů k zabezpečení potřebných vlastností výrobků. Používáme i nové technologie k opracování kovů (například elektrojiskrové, laserové). Zajistíme i práce přesné mechaniky. 

Příklady naší práce:

Oprava chladící věže. Výroba středěné hřídele – osy. Výroba rotačních chladičů – bubnů chlazení s vestavbou. Výroba hnacího ústrojí.