Firma ČESKÉ OKNO Teplice s. r. o. vznikla v polovině roku 2003. Cílem společnosti je produkovat výrobky v maximální možné kvalitě, s využitím více jak 17-letého know-how tak, aby vyhovovaly požadavkům nejen českých a evropských norem, ale hlavně koncovým uživatelům.
Vedení firmy a její výrobní složka sídlí v areálu bývalých Krušnohorských strojíren Teplice, odkud je organizována realizace zakázek na území nejen celé České republiky, ale i v jiných státech EU.

V současné době má firma pevnou pozici na jednom z předních míst v kategorii středních výrobců a jako taková je schopna pružně vyhovět požadavkům zákazníků na dodávky všech druhů standardních i atypických výrobků.

Proto pokud si přejete vysoce kvalitní výrobky s kvalitním záručním i pozáručním servisem, prosím věnujte pozornost této internetové prezentaci na které se dozvíte vše podstatné o našich produktech.

Po dlouholeté práci v oboru výroby a montáže plastových i hliníkových stavebních výplní jsou za námi stovky spokojených zákazníků. Naši zadokumentovanou práci můžete vidět také zde v odkazu reference nebo na stránkách facebooku.

Společně s plastovými výrobky stavebních výplní dodáváme hliníková okna, dveře, veškeré typy venkovních i vnitřních žaluzií, všech typů rolet i sítí proti hmyzu. Zároveň dodáváme i hliníková roletová vrata.

Samozřejmostí je u naší firmy záruční i pozáruční servis všech typů oken a dveří, kdy provádíme i opravy stavebních výplní od jiných výrobců.

V případě, že zde nenaleznete Vámi požadovanou informaci, neváhejte nás kontaktovat.

logo celé